bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар: Гранти від проєкту USAID та FCDO «Сприяння доброчесності у публічному секторі»
13.02.2024

Шановні колеги та колежанки, запрошуємо вас на онлайн зустріч присвячену новому проєкту USAID та FCDO «Сприяння доброчесності у публічному секторі» та його грантовій програмі.

Друга з серії онлайн зустрічей відбудеться у п’ятницю, 16 лютого, о 16:00 за Київським часом.

Для отримання посилання доступу, просимо заповнити коротку анкету за посиланням https://forms.office.com/r/bViTLL3QZM.

Лист із посиланням надійде з адреси [email protected].

Будь ласка, перевірте папку зі спамом, якщо не отримали повідомлення із веб-посиланням на вебінар! Презентація відбуватиметься українською та англійською мовами із забезпеченням перекладу.

Під час вебінару можна буде отримати відповіді на такі та інші запитання:

  • Які тематичні сфери знаходяться у фокусі грантового компоненту проєкту?
  • Чи будуть можливості для грантерів з регіонів, а не тільки зі столиці чи великих міст?
  • Які документи варто підготувати вже зараз, до того, як будуть оголошені конкурси – аби зекономити час і зусилля згодом?

Довідково:

Проєкт міжнародної технічної допомоги «Сприяння доброчесності у публічному секторі» реалізується компанією DAI Global LLC за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO). Проєкт фокусується на трьох пріоритетних напрямках: (1) роботі над антикорупційними інституційними викликами на національному рівні, (2) посиленні антикорупційних запобіжників у органах місцевого самоврядування та (3) допомозі Україні у мінімізації корупційних ризиків у сфері відбудови та відновлення.

Більше про проєкт можна дізнатися за посиланням: https://www.dai.com/our-work/projects/ukraine-promoting-integrity-in-the-public-sector-activity-pro-integrity

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.