bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Бюро «Креативна Європа» в Україні запрошує на вебінари до 4 відкритих конкурсів програми
24.11.2023

Під час вебінарів ми розкажемо про основні вимоги цих конкурсів, а після їх завершення у вас буде можливість поставити ваші питання. Тривалість вебінару – 1.5 години, якщо не встигнете на прямий ефір, пізніше вони будуть в нас на ютуб-каналі. Проте, радимо записати дату релевантного для вас конкурсу та відвідати його наживо, з можливістю задати питання спікеру.

Дати:
29 листопада
10:30 - 12:00 — Європейські проєкти співпраці
30 листопада
12:00 - 13:30 — Журналістські партнерства
16:00 - 17:30 — Новини: Медіаграмотність
04 грудня
15:00 - 16:30 — Culture Moves Europe: індивідуальна мобільність

 

Вебінари відбудуться в Zoom.
Лінк на підключення до вебінарів:
https://us02web.zoom.us/j/4615244094
Звертаємо вашу увагу на те, що наш Zoom вміщує обмежену кількість людей — 100 чоловік. Тому не зволікайте та приєднуйтесь до вебінарів одразу після їх початку.
Якщо буде перевищено цей ліміт і ви не матимете змоги приєднатися до наших вебінарів — в нас передбачена одночасна онлайн-трансляція на нашому YouTube-каналі
https://www.youtube.com/channel/UCV1HbPWKq2GLhq3bcTyXAng

До зустрічі на наших вебінарах!

 

Креативна Європа” – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30 різних конкурсах. Загальний європейський бюджет програми 2021-2027 років складає 2,44 млрд євро. Наразі програма працює у 40 країнах.

В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму.

Контакти Бюро в Україні:
https://creativeeurope.in.ua
[email protected]

Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua

Контакти

  • Контакти Бюро в Україні: https://creativeeurope.in.ua [email protected] Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.