bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір на освітні тренінги для жінок Сумщини у місті Ромни
24.11.2023

Навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» для жінок — це серія навчальних тренінгів для самореалізації та самодопомоги жінкам Сумської області, спрямованих на подолання наслідків війни. Підтримати тих, хто хоче налагодити своє життя в умовах війни, розвиватися, залучати фінансування на реалізацію своїх ідей, тим самим економічно зростати та мати змогу допомагати своїй родині та іншим. Навчити жінок запобігати та захищатися від будь-яких проявів насильства чи експлуатації, надати техніки самодопомоги, практичні поради та рекомендації як протидіяти домашньому та гендерно зумовленому насильству,  та як не стати потерпілими.

Організаторами навчання є громадська організація «Джерело надії України», громадська організація «Агенція сталого розвитку міста» та благодійна організація  «Благодійний фонд «Хай Тех».Навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» є безоплатним для усіх учасниць та відбувається у межах реалізації проєкту «Створення міжрегіонального хабу підтримки жіночих ініціатив для допомоги незахищеним верствам населення у північно-східних областях України», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF).

До участі запрошуються:
- жінки, які сьогодні проживають у громадах Сумської області;
- жінки, які хочуть відкрити власну справу чи залучити нові ресурси на розвиток наявного бізнесу;
- жінки, які хочуть самореалізації та розвитку своїх лідерських якостей;
- жінки, які постраждали від домашнього насильства, гендерно зумовленого насильства, сексуальної експлуатації чи торгівлі людьми;
- жінки, які хочуть навчитися запобігати будь-яким проявам насильства у своєму житті, особливо в умовах війни.

Навчання відбудеться у форматі офлайн 03 - 05 грудня 2023 року у місті Ромни, Сумської області, та включає три тематичних блоки: 

- 04 грудня - тренінг «Жіноче лідерство. Партнерство»;

- 05 грудня - тренінг «Жінка в бізнесі. Гранти для бізнесу»;

- 03, 04 або 05 грудня - тренінг «Жіноча сила: як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації».  

Зареєструватися можна за посиланням до кінця дня 1 грудня 2023 року, про відбір повідомимо особисто учасниць: https://forms.gle/rXM1jPcCzMY7Hkq8A.

Як відбуватиметься навчання?

Навчання проходитиме у форматі офлайн у місті Ромни за зручним графіком. Учасників забезпечуємо комфортним місцем навчання та харчуванням, компенсуємо витрати на проїзд. Усі витрати будуть покриті організаторами проєкту. Локацію проведення тренінгів повідомимо особисто після реєстрації.

Які можливості ви отримаєте?

Учасниці тренінгів для жінок отримають практичні рекомендації  для відкриття власної справи, розвитку лідерських якостей та якісного партнерства, практичні поради та інструменти із захисту від гендерно зумовленого та домашнього насильства, консультаційну та психологічну підтримку. Також будемо мережуватися та обмінюватися досвідом.

Долучайтеся до навчання та скористайтеся можливістю відновити своє життя в умовах війни, надихнутися на самореалізацію та стати самій собі опорою!

Довідково:

Проєкт «Створення міжрегіонального хабу підтримки жіночих ініціатив для допомоги незахищеним верствам населення у північно-східних областях України» реалізує ГО «Джерело надії України» у партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку міста» та БО «Благодійний фонд «Хай Тех», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству ГО «Джерело надії України» (м.Вінниця), ГО «Агенція сталого розвитку міста» (м.Рівне), БО БФ «Хай Тех» (м.Суми) на національному рівні.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.