bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Що зміниться у галузі охорони здоров’я в результаті виконання Державної антикорупційної програми?
21.11.2023

28 листопада запрошуємо представників громадських організацій долучитись до вебінару про заходи, які виконує Міністерство охорони здоров’я та інші органи влади, в межах Державної антикорупційної програми.

Говорячи про проблеми медичної галузі зазвичай суспільство згадує про побутову корупцію, так звані “подяки” лікарям, відтік професійних кадрів за кордон та закупівлі ліків. Війна зробила видимою й іншу важливу проблему – роботу медико-соціальних комісій, від яких залежить встановлення людині інвалідності. Ці проблеми лежать на перетині багатьох факторів: подекуди застарілих (радянських) систем управління процесами, суперечностей регулювання, браку матеріального забезпечення та, звісно, корупції.

У державній антикорупційній програмі визначено завдання, що мають на меті усунути ряд принципово важливих для суспільства проблем. Під час вебінару обговоримо спільно із спікерами ключові заходи, над якими працює Міністерство охорони здоров’я, щоби змінити системні проблеми галузі.

Питання, що обговоримо на вебінарі:

➡ реформа МСЕК в Україні: які зміни вже запроваджені та якими мають бути фінальні результати?

➡ перспективи конкурсного обрання керівників лікарень під час воєнного стану; участь громадськості у обранні керівників лікарень у своєму місті;

➡ закупівля ліків із використанням електронних каталогів як ефективний запобіжник мінімізації зловживань із бюджетними коштами.

Спікери:

– Дмитро Луфер, радник Премʼєр-міністра України з питань охорони здоровʼя;

– Зоряна Скалецька, доцент факультет правничих наук Національний університет «Києво-Могилянська академія»;

– Інна Масленчук, директорка з інтеграції в систему охорони здоров’я та клієнтського досвіду, Zipline Ukraine.

 

Дата та час: 28 листопада 2023 року, 17.00 – 18.30

Платформа: Zoom

 

Для участі у заході просимо заповнити анкету: https://forms.gle/EsnUvw8ZyNbLUBR7A

 

Проєкт реалізується за підтримки Антикорупційної ініціатива ЄС (EUACI) – провідна антикорупційна програма в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

#EUACIsupport #WeWillWin

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.