bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як отримати повну стипендію в Коледжі Європи: стрім від випускниці коледжу за донат
20.11.2023

Тема прямого ефіру: «Як отримати повну стипендію в Коледжі Європи»

Спікер: випускниця Коледжу Європи* Валерія Іжик, яка на разі працює у Брюсселі (Бельгія) на позиції EU Policy Officer on Ukraine Reconstruction.

Дата та час проведення: 23 (четвер) листопада 2023 року о 19:00 год.

Місце та формат проведення: онлайн – платформа Instagram (особиста сторінка Валерії Іжик).

Мета ефіру: підтримка української молоді, яка шукає можливості для безкоштовного навчання у Європі, цікавиться європеїстикою, та бажає долучитись до процесу набуття Україною членства в ЄС та НАТО.

Вартість: донат на офіційний рахунок благодійної організації «Благодійний фонд «Турботливі котики».

Розмір благодійного внеску залежить від обраного учасником формату участі.

Три формати участі на вибір:

1-годинний тренінг + питання та відповіді - донат від 200 грн.

1-годинний тренінг + допомога з редагуванням CV та мотиваційного листа - донат від 500 грн.

1-годинний тренінг + допомога з редагуванням CV та мотиваційного листа + мок інтерв’ю за прикладом того, що проводить відбіркова комісія - донат від 1500 грн.

 

Для участі у заході зробіть кілька простих кроків:

1) Закиньте донат на рахунок БО «БФ «Турботливі котики» за посиланням https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i13380834938

2) Надішліть скрін-підтвердження донату на сторінку Валерії Іжик 

https://instagram.com/lera.izhyk?igshid=YTQwZjQ0NmI0OA

3) Долучайся до стріму у визначену дату!

 

*Коледж Європи (College of Europe) є закладом післядипломної освіти з європеїстики, який має два кампуси: в Брюгге (Бельгія) та в Натоліні (Польща). Випускникам Коледжу займають дипломатичні та топові посади в європейських інституціях.

Студенти коледжу, в залежності від обраної спеціалізації, мають змогу отримати один із наступних дипломів: магістр європейського права; магістр європейських економічних студій; магістр європейських політичних і адміністративних студій; магістр міжнародних відносин і дипломатичних студій ЄС; магістр європейських міждисциплінарних студій.

Захід проводиться на підтримку благодійної організації «Благодійний фонд «Турботливі котики» у зборі коштів на тактичні військові аптечки та тактичну медицину для безкоштовної передачі військовим на передову.  

Контакти

  • Валерія Іжик https://instagram.com/lera.izhyk?igshid=YTQwZjQ0NmI0OA Лілія Липова https://instagram.com/turbotlyvi?igshid=YTQwZjQ0NmI0OA
  •  [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.