bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Академія адвокації» для ВПО з Житомирської та Київської областей
18.11.2023

УВАГА! До участі запрошуємо заявників/ць ЛИШЕ із Житомирської та Київської області. Академія для Житомирської та Київської області буде проходити у м. Київ. 

Що таке “Академія адвокації”? 

Це триденний інтенсив, який має на меті розвинути та зміцнити навички адвокації для просування прав та інтересів ВПО. Тут ви дізнаєтеся про різні інструменти адвокатування як дії на захисті суспільних інтересів, розглянете різні підходи до адвокації, а також зрозумієте яке місце вона займає у вашій діяльності. Ви отримаєте краще розуміння як приймаються рішення на рівні органів державної влади, як впливати на ці рішення, щоб просувати інтереси і права ВПО. Академія буде дуже практичною і разом ми пройдемо важливі цикли підготовки адвокаційних активностей, тому після закінчення програми у вас будуть напрацьовані плани, які ви зможете втілити у життя. 

 

Хто наші учасники? Ми запрошуємо до участі команди громадських організацій, ініціативних груп, групи ВПО та приймаючих громад, активістів/ок, які працюють з ВПО і вже мають певний бекграунд в адвокації, а також конкретні задачі для захисту і просування інтересів ВПО на локальному або національному рівнях. Команди повинні складатися із не менше 2 осіб і не більше 5.  

 

Що робити, якщо у мене немає команди? Ви можете спробувати знайти групу однодумців і податися разом, або ж подати індивідуальну заявку і ми спробуємо об’єднати вас у команду. 

 

Що ми пропонуємо?  

 

  • Насичену та інтенсивну триденну програму з інтерактивними сесіями. 

 

  • Поглибити обізнаність як працюють органи державного управління і як приймаються рішення. Покращити розуміння адвокації як інструменту впливу на прийняття владних рішень в сучасному контексті і в розрізі просування прав та інтересів ВПО, можливість розробити план адвокаційної активності, який буде готовий до втілення. 

 

  • Стати частиною мережі активних людей, які просувають права та інтереси ВПО в Україні та сприяють соціальним змінам у громаді. 

 

  • Обмінятися досвідом з учасниками/цями з інших областей. 

 

  • Бути змінотворцями і наближати нашу країну до перемоги. 

 

 

Які критерії відбору?  

 

  • Ви працюєте з проблемами і викликами ВПО, маєте ідеї як їх вирішувати і готові до їхнього втілення. 

 

  • У вас і вашої команди є деякий досвід у сфері адвокації, захисту прав людини, захисту інтересів громадян чи вразливих груп громадського представництва та самоврядування. 

 

  • Ви проживаєте в  Житомирській та Київській областях. 

 

 

  • У вас є сильне бажання та мотивація створити належні умови для інтеграції ВПО. 

 

  • Ви завжди в курсі подій своєї громади і знаєте чим вона живе.  

 

  • Хочете прокачати свої навички в адвокації, ефективній комунікації, соціальній згуртованості, лідерстві та навчати інших.  

 

А коли дедлайн? Дедлайн подачі заявок – 4 грудня 2023 року о 10:00. Посилання на анкету тут.  

Важливо: участь у повній триденній програмі є обов’язковою!Представники програми будуть контактувати лише з відібраними учасниками/цями.

Коли? Академія для Житомирської та Київської областей стартує у м. Київ 13, 14, 15 грудня 2023! Програма “Єднання заради дії” відшкодовує учасникам проїзд до місця проведення з інших міст у межах зазначених областей та проживанням впродовж програми. 

 

Програма «Єднання заради дії» спрямована на довгострокову та ефективну інтеграцію внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в українські громади. Як громадяни України та повноправні члени приймаючих громад, ВПО мають великий потенціал і здатність активно брати участь у формуванні та прийнятті рішень. Шукайте на сайті програми та  у соціальних мережах: Facebook та Instagram. 

 

 

Програма “Єднання заради дії” втілюється IREX в Україні за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю IREX та не відображає погляди Державного департаменту США.

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.