bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Воркшоп «Захист та адвокація суспільних інтересів»
28.09.2023

Приходь на воркшоп інтенсив, де ти  з іншими учасниками будеш розробляти адвокаційні стратегії на реальних прикладах. Разом з експертами з адвокації суспільних інтересів ти отримаєш дороговкази до вирішення своїх питань та базовий набір знань громадського діяча!

Воркшоп передбачає, що більша частина навчання буде проходити в командній роботі за менторської підтримки. На заході в тебе буде можливість прокачати свої кейси та познайомитися з іншими громадськими діячами твого міста,

На заході ти навчишся:

- планувати адвокаційні стратегії, не маючи юридичної освіти,

- працювати з інструментами, які допоможуть тобі в адвокаційній кампанії,

- ефективно комунікувати з владою,

- заохочувати інших до участі у захисті суспільних інтересів

- взаємодіяти з медіа та створювати інфо приводи

Експерти, які будуть ділитися своїми досвідом та знаннями:

Василь Підлужний - адвокат, ідеолог проєкту по підвищенню спроможностей громадських організацій, член робочої групи при комітетові з правової політики ВР, керуючий партнер адвокатського об’єднання, член ради арбітражних керуючих Дніпропетровської області, член комітету з етики національної асоціації адвокатів

Юлія Бляхарська - юристка, керуюча адвокатського бюро, експерт з захисту суспільних інтересів на тему зелених насаджень та комунальної власності, місто Дніпро

Ольга Орєхова - комунікаційниця, журналістка, засновниця місцевої ініціативи “Придніпро”, місто Дніпро

 

Заповни, будь ласка, форму учасника та надай інформацію про себе . Якщо хочеш прийняти участь з твоєю командою, вкажи це у формі. Максимальна кількість учасників від команди - 3 осіб. Відібрані кандидати отримають запрошення на електрону пошту.

 

Запрошуємо громадські організації, ініціативи та громадських активістів з міста Дніпро та області, а також із сусідніх областей.

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Витрати на транспорт не покриваються.

Дедлайн заповнення форми: 5 жовтня, 23:59

https://forms.gle/kRgnNjKvstvsqf4C9

 

7 жовтня 2023, Початок о 13:00

Захід триватиме орієнтовно до 17:00 з перервою на каву

Місто Дніпро, вільний простір Little Mariupol, вул. Гагаріна 127

Сторінка події у facebook https://fb.me/e/3gJDWFcZ9

 

Захід проводить громадська організація “Молоді Ліберали” в рамках проєкту за фінансової підтримки Європейського Союзу. Відповідальність за реалізацію заходу несе громадська організація «Молодіжна організація «Молоді ліберали»

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.