bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Ліга Сильних» відкрила перший набір на навчання по адвокації
19.09.2023

«Ліга Сильних» запускає перший набір на навчання по адвокації для жінок з інвалідністю в рамках проєкту “З.Н.А.М.И”, який реалізується за технічної підтримки ООН Жінки та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF). Про це повідомила виконавча директорка громадської спілки “Ліга Сильних” Дар’я Сидоренко.

Мета проєкту – збільшити кількість жінок, які беруть активну участь у житті громади і процесах прийняття рішень на місцевому рівні. Для цього ми запускаємо онлайн курс по адвокації, який розпочнеться в листопаді. І очікуємо, що після завершення навчання побачимо перші адвокаційні кампанії, які будуть реалізовані нашими учасницями”, – повідомила  виконавча директорка громадської спілки “Ліга Сильних” Дар’я Сидоренко.

Дар’я Сидоренко додала, що податися на навчання можуть лише представниці громадських чи благодійних організацій. Це є обов’язковою умовою. Доступ до окремих можливостей в рамках проєкту “З.Н.А.М.И” буде надаватись на конкурсній основі.

Вимоги до організацій-учасниць:

  1. Громадська або благодійна організація, що офіційно зареєстрована та працює не менше 1 року. До участі у навчанні із адвокації можуть допускатись організації із меншим досвідом роботи.
  2. Наявність в організації керівника, проєктного/адвокасі менеджера та бухгалтера. Все інше учасники можуть розвинути під час менторської програми.
  3. Наявність ознаки неприбутковості
  4. Наявність або можливість відкрити банківський рахунок та можливість отримувати та використовувати кошти
  5. Організація повинна включати не менше 3-х жінок із досвідом внутрішнього переміщення та/або досвідом інвалідності в якості працівниць, членкинь або в іншій ролі.
  6. Організація має підтверджений досвід надання реалізації проєктів/активностей, спрямованих на допомогу ВПО та/або людям з інвалідністю.
  7. Організація реалізує або планує реалізовувати адвокаційну кампанію у сфері захисту прав людей з інвалідністю та/або захисту прав внутрішньо переміщених осіб.
  8. Організація та її представниці готові бути активно залученими у навчання, розробку адвокаційної кампанії та її реалізацію протягом 18 місяців з моменту включення у проєкт.

Щоб подати заявку на навчання – переходьте за посиланням: https://forms.gle/wYc1BaYHvaXmjDHNA. Дедлайн подання заявки – середина жовтня 2023 року. Участь у даному проєкті надається на конкурсній основі. Організатори проєкту залишають за собою право відмовити організації в участі у проєкті без повідомлення причин. Нагадаємо, що раніше вже повідомлялося про те, що 180 жінок з інвалідністю пройдуть онлайн навчання по адвокації від “Ліги Сильних”.

Проєкт реалізується за технічної підтримки ООН Жінки та за фінансування  Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF). WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва. WPHF активно підтримує понад 500 місцевих жіночих організацій у 28 країнах по всьому світу.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.