bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Нові виміри креативності у світі майбутнього
17.09.2023

Креативність та творчість - різні вміння, це погляд на проблему згори, коли всі дивляться знизу. У сучасному світі антикрихкості вміння креативності важливе для швидкого вирішення проблем, в тому числі, у публічній сфері. Розібратися у чому різниця допоможе тренер Інна Семенець.

• Спікер: Інна Семенець, сертифікований тренер з громадянської освіти, учасник робочої групи з розробки Концепції розвитку громадянської освіти в Україні. Експерт з моніторингу швейцарсько-українського освітнього проєкту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU” (Project № 7F08698.01 (2017-2019 рр.) Темою зустрічі під час Каравану стане «Нові виміри креативності у світі майбутнього. Потенціал креативного мислення для розбудови культури громадянськості».

• 21 вересня, 10:00-13:00
• Центр Дія.Бізнес у Рівному (БЦ Space4, 3 поверх, перетин вулиць Льонокомбінатівська та Червонія поруч із Сарненським кільцем)
• Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.