bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Online тренінг «Цивільний захист та мінна безпека»
14.09.2023

‼️ На жаль, станом на зараз Україна визнана найбільш замінованою територією у світі. Тому українцям особливо важливо знати, як поводитись на прифронтових та деокупованих територіях, де існує підвищений ризик знаходження вибухонебезпечних предметів.
 
⚡️ Інше важливе питання - знання алгоритмів та правил реагування в кризових та небезпечних ситуаціях, тобто основи цивільного захисту населення.
 
???? Тож, проєкт “Шлях додому” запрошує на тренінг “Цивільний захист та мінна безпека”, що відбудеться в онлайн-форматі (на платформі Zoom).
???? 17 вересня, 10:00 - 14:00
 
????‍???? Разом з кваліфікованим інструктором Станіславом Кирилловим та представниками ДСНС учасниці та учасники дізнаються відповіді на означені вище питання.
 
✍️ Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням:
Посилання на зустріч у Zoom буде надіслане в п’ятницю зворотнім листом.
 
 


Проєкт “Посилення спроможності ВПО Запорізької області брати участь у процесах відновлення та розвитку деокупованих територій” реалізується Громадська організація “МейнСтрим” за підтримки проєкту “Фенікс”, що виконується Фонд Східна Європа коштом Європейського Союзу (European Union in Ukraine).

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.