bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни»
13.09.2023

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” та ВГО “Інститут “Республіка” запрошують бажаючих долучитися до Клубу Активної Громади “Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни”. Захід пройде у форматі вебінару. 

Клуб “Активної Громади” (тренінг): ”Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни” націлений поглибити знання активних громадян щодо діяльності ВРУ у воєнний період та сприяти обговоренню між громадянами впливів ВРУ на відновлення країни, аналізу позитивних сторін та викликів, можливих форматів взаємодії між депутатами та громадянами у воєнний період.

Коли: 19 вересня (вівторок)

Час: 16:00 - 18:00

Формат: онлайн на платформі Zoom. 

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

 

Запрошуємо до участі в КАГах молодь, активістів та волонтерів, представники органів місцевого самоврядування, бізнесу та всіх активних громадян. Насамперед з міста Дніпро та Дніпропетровської області.

Дані заходи сприяють відкритому та якісному діалогу між громадянами й народними депутатами України для впровадження змін до законодавства у сфері відновлення та розвитку добробуту в країні. Серед завдань КАГів - підвищити рівень обізнаності населення про функції депутатів ВРУ, методів взаємодії з ними та обговорення плану відновлення і розвитку країни у воєнний та повоєнний період.

Обов’язкова реєстрація за посиланням:  https://forms.gle/gMntGktKzz7kNavQA 

Захід проводитиме Дмитро Чернишов - координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у місті Дніпро, керівник ГО “Центр ”СТАТУМ”. 

Контактна інформація: Дмитро, координатор ВІ “Активна Громада” у Дніпрі, [email protected], +380508022289

 
Довідка: Проєкт «Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни» реалізується громадською організацією «Інститут Республіка» в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління», що виконується ГО «Інтерньюз Україна».
 
Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.