![](https://gurt.org.ua/uploads/news/2023/09/12/vidrodzhennya_kiberbez_vebinar2.png)
Gov club у рамках проєкту “Основи цифрової безпеки органів місцевого самоврядування в контексті відбудови України”, спільно з компанією OptiData, запрошує керівників та фахівців з діджиталізації у громадах до участі у другому вебінарі проєкту.
Дата - 21 вересня
Час - 10:00 - 12:00
Теми, які розглянемо:
• - Які небезпеки очікують нас в чатах
• - Якими бувають посилання
• - Чому чат-ботам не можна вірити
• - Що не так з Telegram та Viber
• - Як передавати документи
• - Як правильно налаштувати MS Office
Лектор - Владислав Радецький. Більше 4 років пропрацював в ІТ аутсорсингу, де отримав досвід з проєктування, впровадження та супроводу різних засобів кіберзахисту. Працює в компанії OptiData. Відповідає за технічну підтримку проєктів з інформаційної безпеки.
Участь вільна за попередньою реєстрацією.
Коментарі