bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Триває відбір на тренінг по ГІС від Екологічної ініціативи фонду «Відродження»
08.09.2023

У травні Екологічна Ініціатива фонду “Відродження” (EPAIU) провела за підтримки Швеції онлайн вебінар із застосування геоінформаційних систем (ГІС). Детальніше про те, що таке ГІС, як працює ця технологія і в чому її користь можна прочитати у матеріалі на сайті фонду ”Відродження”. 

28-29 вересня пройде тренінг із застосування ГІС, який організовує Екоініціатива “Відродження” у Києві, наживо.

Щоб взяти участь та послухати про методи застосування ГІС, заповніть реєстраційну форму та очікуйте на підтвердження вашої участі: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWJX2YW0xXY3JQOYAjZYag6MhP4D3H0fkWmiV-zhu1v8cm3g/viewform

Заповнити форму слід до 18 вересня включно. Враховуючи усі безпекові обмеження, Ініціатива не зможе прийняти усіх охочих, тож залишає за собою право відбору учасників та учасниць. Заповнення форми не гарантує участь у тренінгу, а є вашою заявкою на неї. Підтвердження про участь Ви отримаєте до 20 вересня 2023 року.

Кому буде корисний тренінг?

До участі запрошуються представники громадських організацій, які працюють із довкіллєвою проблематикою та допомагають громадам у плануванні відновлення з використанням інструменту ГІС, адже для коректного формування планів відновлення та охорони об”єктів навколишнього природного середовища необхідна точна прив’язка до простору.

Програма тренінгу

1 день, Загальні знання про ГІС

Ключові моменти: Що таке ГІС. Основні терміни та поняття. Що таке QGIS і як з нею працювати. Відкриття, створення, експорт даних з QGIS. Векторні та растрові моделі представлення даних.

Плагіни для QGIS – де взяти і що з ними роботи. Як знайти та завантажити до QGIS вільні (відкриті) дані. Поняття про OSM. Створення карт. Дизайн карт.

2 день, Аналіз просторових даних у ГІС

Вирішення конкретних завдань за допомогою ГІС. Створення тематичних карт за відкритими даними або за даними користувача. Використання цифрових моделей рельєфу. Моніторинг території за допомогою вільних космічних знімків.

Тренери

Тренінг проведуть представники ГО “Природоохоронні геоінформаційні системи України”, м. Харків (організації-грантоотримувача Ініціативи EPAIU):

  • професор Андрій Ачасов, в.о. завідувача кафедри екології та менеджменту довкілля Харківського університету;
  • Дмитро Дядін, завідувач кафедри інженерної екології міст Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Організаторами буде оплачено основні логістичні витрати учасників. Будь ласка, візьміть до уваги, що учасникам необхідно буде взяти з собою свій ноутбук.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.