29–30 січня 2011 року в Чернігові тренінгова студія «Діалог» запрошує представників організацій громадянського суспільства взяти участь у тренінгу «Написання проектів».
Мета тренінгу: Розвинути навички учасників у розробці соціальних проектів для залучення фінансування від донорських структур.
До участі запрошуються: Активісти українських громадських та благодійних організацій, представники ініціативних груп, позашкільних установ, закладів освіти та культури, органів місцевого самоврядування.
Орієнтовна кількість учасників: 8 - 10 осіб.
Основні теми тренінгу:
Регламент роботи: 2 тренінгових дні: з 10 – 17 год.
Умови участі у тренінгу: Внесок за участь у тренінгу складає 450.00 грн. Учасники забезпечуються роздатковим навчальним матеріалом та 2 кава-перервами.
Увага! Читачам порталу ГУРТ надається знижка у 10%.
Тренер: Меленівська Валентина. Має 13-річний стаж проведення тренінгів та консультацій по заявленій темі, успішну практику в розробці та менеджменті проектів НУО, досвід експертизи проектних заявок в міжнародному фонді, досвід моніторингу та оцінки проектів грантерів міжнародних фондів. Член Тренерської Асоціації України (ТАУ), Голова Чернігівського осередку ТАУ.
Для участі у тренінгу необхідно заповнити реєстраційну анкету та відправити її на електронну адресу [email protected] до 25 січня 2011 року (до 18.00 год.).
Додаткову інформацію про тренінг можна отримати, надіславши запитання на електронну адресу [email protected] , а також за телефоном: 067 9084751,
Контактні особи: Валентина Меленівська, Тетяна Довга
Коментарі