bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Освітні вебінари «‎Місто нуль відходів: від теорії до практики», Zero Waste Alliance Ukraine
14.07.2023

Коли?

25 та 26 липня о 12:00

27 липня о 15:00

Де? Онлайн в Zoom

 

Чому ми про це говоримо?

До 2030 року Україна має управляти відходами по-європейськи. Жодних складних ноу-хау! Відмовляємося від зайвого, сортуємо, компостуємо, переробляємо, а якщо неможливо — використовуємо повторно.

Шлях до «‎нуля відходів» доступний кожній громаді. Приєднуйтесь до подій та дізнайтесь, як зробити своє місто по-справжньому zero waste!

Програма заходів:

25 липня, 12:00 — Презентація інструменту «Місто нуль відходів‎»‎. Як громади можуть використати онлайн-платформу для досягнення цілей zero waste

26 липня, 12:00 — Досвід реалізації програми «Місто нуль відходів‎»‎ в Україні

27 липня, 15:00 — Міжнародний досвід‎. Як муніципалітети вивели систему управління відходами на якісно новий рівень.

 

Радимо долучитись на всі 3 дні, і ось, чому:

• Ви отримаєте повне уявлення про концепцію «‎Місто нуль відходів»

• Дізнаєтесь про дієві рішення зі зменшення відходів та управління ресурсами

• Зможете використовувати всі можливості платформи city.zerowaste.org.ua (з цим інструментом ставати zero waste буде простіше й цікавіше)

• Поспілкуєтесь із представниками європейських муніципалітетів.

Іноземні спікери розкажуть, які виклики стояли перед ними на початку шляху та як їм вдалося вивести систему управління відходами на якісно новий рівень.

Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/DsFDkNX3Wgkyxj3i8 

Напередодні подій надішлемо вам запрошення на пошту. До зустрічі! 

 


Довідково:

Громадська Спілка «Український Альянс Нуль Відходів» — це об’єднання організацій та активістів, мета яких — реформувати систему поводження з відходами та ресурсами в Україні. Спільнота прагне змістити фокус з переробки відходів на запобігання їх утворенню. Активісти переконані: марнування ресурсів має залишитись у минулому.

Інтерактивна модель «‎Місто нуль відходів» зображує сучасну систему управління відходами. За словами авторів ідеї — команди Zero Waste Alliance Ukraine — сайт є допоміжним інструментом для громад, бажаючих зменшити обсяг відходів та раціонально використовувати наявні ресурси.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.