bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Реєстрація на онлайн правову школу «THE LAWYER FOR NGOs» для неприбуткових організацій
18.05.2023

РОЗПОЧИНАЄМО РЕЄСТРАЦІЮ НА ОНЛАЙН ПРАВОВУ ШКОЛУ “THE LAWYER FOR NGOs” ДЛЯ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ (ГРОМАДСЬКИХ, БЛАГОДІЙНИХ, РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ГРОМАДСЬКИХ СПІЛОК ТОЩО).

Ми - Громадська організація “Ти потрібен Україні”,  вже тривалий час працюємо у напрямку захисту та реалізації прав неприбуткових організацій, ініціативних груп та волонтерів.

На нашому сайті https://www.uny.org.ua/dopomoga/ Ви можете ознайомитись із нашими статтями щодо юридичних, кадрових, податкових питань, бухгалтерського обліку тощо.  

Наші екперти працюють у галузі неприбуткових з часів, коли це ще не було “мейнстримом” (керівниця організації починала з 2007 року, коли працювала в юстиції на напрямку легалізації ІГС).

Програма нашої правової школи присвячена актуальним питанням діяльності, як волонтерів, ініціативних груп, так вже зареєстрованих та діючих організацій, спілок.

На Вас чекає цікава та насичена програма, де ми не тільки ознайомимось із нормами чинного законодавства України, а й на практичних завданнях (на основі Ваших документів та Вашої практики) сформуємо навички роботи у неприбутковому секторі.

Курс буде проходити саме у форматі школи, де на 1 занятті ми розбираємо теорію, потім Ви отримуєте завдання цю теорію застосувати у рамках Вашої діяльності та Ваших документах, потім ми аналізуємо помилки.

Онлайн школа складає 12 годин часу, 6 уроків по 2 години. Програма школи може змінюватись під потреби учасників, які записались.

ЗАПИСАТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ

https://docs.google.com/forms/d/1e9uZADZ8SLdMEO-0VvWJGFA2Bvbo-fxwylbYc6zSXpk/edit. 

За Вашим бажанням ми можемо надати сертифікат про проходження навчання, із вказанням кількості годин та теми навчання. 

Курс буде цікавим ДЛЯ:

1) незалежних волонтерів (особливо питання збору коштів на особові рахунки),

2) ініціативним групам (особливо питання, як їм отримувати та роздавати благодійну допомогу, без оформлення юридичної особи),

3) неприбутковим організаціям - від А до Я діяльності, але більше акцент ми ставимо на одночасну відповідність діяльності податковому законодавству та вимогам донорів, благодійників,

4) юристам, особливо тим, хто тільки починає роботи із неприбутковими організаціями,

5) бухгалтерам, особливо тим, хто тільки починає роботи із неприбутковими організаціями,

6) студентам вузів та викладачам, як підвищення кваліфікації та додаткова профільна освіта.

Програма курсу (ще раз звертаємо увагу, що може бути змінено за бажанням учасників):

1 Волонтерська діяльність від А до Я. Робота ініціативних груп (включно питання оподаткування) - 2 години. 

2 Реєстрація неприбуткової організації. Помилки, які не варто допускати. - 2 години.

3. Статут - основний документ організації (розбираємо усі можливі нюанси при написанні, і як це потім реалізується на практиці) - 2 години.

4. Внутрішні документи організації (Положення/Порядки/Політики тощо) - 2 години. 

5. Благодійна та гуманітарна допомога від А до Я. -2 години. 

6. Договори (трудові, ЦПД, ФОП, господарські) - 2 години.

За бажанням окремо можемо розглянути - підприємницьку діяльність у рамках статутної діяльності. 

Наш сайт  https://www.uny.org.ua  Тут Ви знайдете відповіді на юридичні (усі галузі), кадрові, навіть бухгалтерські питання, які часто виникають перед волонтерами, громадськими, благодійними та релігійними організаціями, громадськими спілками.  

https://www.youtube.com/channel/UCGyvIT0sHKfdJJeUNB38Bkg  - тут ми публікуємо правоосвітні відео щодо роботи неприбуткових організацій. Саме тут ми публікуємо правоосвітні зуми, які проводимо. 

https://t.me/lawyer_for_NGOs   Юридичні консультації для волонтерів та неприбуткових організацій (громадські об’єднання, благодійні та релігійні організації тощо). Ви маєте можливість задавати питання у коментарях. 

Також у разі запитань та/або пропозицій можете написати на адресу [email protected] 

 

З повагою, 

Голова ГО “Ти потрібен Україні”,

Вірьовкіна Л.В та команда:) 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.