bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вiдкрито набір на тренінг-курс для психологів та фахівців, що працюють з постраждалими від війни
23.03.2023

Оголошуємо набір на участь у тренінг-курсі для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок військових дій.

Метою тренінг-курсу є надання учасникам знань та практичних навичок з психологічної підтримки, відновлення ментального здоров’я та запобігання загрозливих наслідків, спричинених війною, з подальшим повернення постраждалих осіб до мирного цивільного життя.

Тренінг-курс складається з трьох чотириденних тренінгів, логічно поєднаних між собою. Освітній компонент першого тренінгу присвячений тематиці Психічного здоров’я та психосоціальної підтримці в надзвичайних ситуаціях за стандартами IASC. Він включає в себе стратегії, практики та методики, спрямовані на реабілітацію постраждалих громад та індивідів. Другий тренінг охоплює техніки Першої психологічної допомоги (ППД) та Кризової Інтервенції, спрямованих на допомогу особам у кризових ситуаціях. Третій тренінг присвячено навичкам психологічного відновлення – це модульний підхід до допомоги дітям, підліткам, дорослим і сім’ям протягом тижнів і місяців після травмуючої події, який застосовується вже після того, як була надана перша психологічна допомога, або якщо потрібно більш серйозне втручання.

Перший тренінг буде проходити з 06 по 09 квітня 2023 року*, другий – з 23 по 26 квітня 2023 року*, третій – з 24 по 27 травня. Усі заходи відбудуться у місті Київ. Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в усіх тренінгах курсу.

Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків на суму не більше 1500 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням

https://forms.gle/jSW7jfeaTQMXo86S9  до 23:59 29 березня 2023.

Про результати відбору буде повідомлено до 31 березня на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями звертайтеся, будь ласка, до координаторки проекту пані Яни за електронною адресою [email protected].

Тренінг-курс проводиться в рамках проєкту “Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед” за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

– – – – – – – – – – – –

* Ми очікуємо, що у цей час можна буде проводити заходи без обмежень. У разі ускладнення ситуації в країні чи запровадження додаткових обмежень, тренінг-курс може бути перенесено на інші дати.

 

Контакти

  • https://runy.org.ua

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.