Під час зустрічі разом поговоримо про виникнення пропаганди, історичні приклади її впливу на людей, генезу і сучасну практику застосування фейк-ньюз, маніпуляцій та ІПСО у війні росії проти України. Як протидіяти ворожим наративам, перевіряти інформацію, нейтралізовувати медійні маніпуляції та протистояти ІПСО. Як інформаційно перемагати в умовах гібридної війни. Про все це будемо міркувати разом.
Цільова аудиторія: медійниці_ки, які створюють контент: журналістки_ти та редакторки_ри місцевих ЗМІ, фотографки_фи, блогерки_ри тощо; представниці_ки громадських організацій, які ведуть медійну діяльність; представниці_ки пресслужб місцевих органів влади; викладачки_і та студентки_и факультетів журналістики; фрілансерки_ри, що працюють на українські та міжнародні медіа; працівниці_ки медійних організацій та медіаекспертки_ти.
Віталій Жугай – медіаексперт, доцент кафедри журналістики Національного університету «Одеська юридична академія». Працював на телебаченні, радіо, у друкованих та інтернет-виданнях. Проходив викладацьке стажування на Бі-Бі-Сі, проводив наукове дослідження про критерії якісної преси у США в рамках Програми імені Фулбрайта.
Ірина Кипоренко – журналістка, продюсерка, режисерка документального кіно, програмна менеджерка сектору «Кіно» Українського інституту. Має понад 10 років досвіду роботи в медіа, проходила стажування в рамках програми професійних обмінів від Держдепу США в сфері журналістики та цифрових комунікацій. Закінчила курс з режисури документального кіно в майстерні Сергія Буковського. Співпрацювала з іноземними та українськими медіа, такими як Tiger aspects (для Netflix), ARTE, The New York Times, TIME, The Economist, Бі-Бі-Сі Україна, Суспільне мовлення та іншими.
Організатори: Програма «Демократичне врядування в Східній Європі» (DG East), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та Агенція розвитку Миколаєва
Коментарі