bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн тренінг по емоціях з Олександрою Гліжинською
27.02.2023

Під час війни ми перебуваємо в постійній напрузі через що ми відкладаємо життя на потім й витримуємо певну паузу. Стає нелегко тримати рівновагу, залишатися спокійними та взагалі контролювати себе.

Незалежно від подій ми маємо приділяти особливу увагу своєму психічному стану та продовжувати жити, тому запрошуємо вас на тренінг по емоціях.

Учасники тренінгу зможуть розібрати особисті стресові ситуації, виконати вправу на звільнення від непростих емоцій з елементами творчості та наостанок дізнатися, що ж врешті-решт робити зі стресовими станами.

Тренерка: Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту “Республіка”, засновниця ВІ “Активна Громада”, сертифікований коуч, НЛП-майстер.

Дата: 2 березня 2023

Час: 15:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM.

Зареєструватись за посиланням.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

 

Якщо ж ви відчуваєте, що вам необхідна психологічна допомога і ви хочете розв’язати інші свої питання, які вас турбують, зверніться до команди психологів від «Активної Громади». Наші експертки емпатійні, володіють високою експертизою як у сфері окремих методик як коучинг, НЛП, так є сертифіковані психологи.

Ми запрошуємо на консультації:

- переселенців;

- мешканців, які лишились дома;

- українців, які поїхали за кордон;

- юних українців та українок;

- чиновників, які у воєнний час мають в рази більше навантаження;

- людей помічних професій – волонтерів, медиків, соціальних працівників, активістів, ДСНСників та інших;

 - усіх людей, яким болить доля нашої країни.

 

Ви можете обрати будь-кого з психологів та коучів, який вам більше до душі, або ж ми можемо підібрати вам спеціаліста в залежності від вашого запиту. Для цього перейдіть за посиланням і зареєструйтесь на найближчу сесію.

Реєстрація за посиланням.

З нашими експертами ви можете ознайомитись тут.

Відгуки про консультації — за посиланням.

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018, Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Слава Україні! Разом — ми сильні!

 

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.