bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Курс «Українська на щодень» саме для вас!
20.02.2023

Центр освіти дорослих «Перший» запрошує всіх бажаючих на авторський курс розмовної української мови «Українська на щодень» від тренерки Центру, науковиці, філологині, письменниці Олени Даниліної.

Ця тренерка знає, як навчання за допомогою онлайн технологій зробити корисним, цікавим та ефективним. А ще Олена перетворює навчання на терапевтичну практику та спосіб нетворкінгу. Цей курс реалізовується вже четвертий рік поспіль і на попередніх наборах Олени створилася вже не одна спільнота однодумців! 

Пропонуємо розпочати вашу весну разом з нами!

Якщо ви ще не відчуваєте себе надто впевненим у використанні української розмовної, або хочете опанувати нові правила українського правопису, або просто побути в колі спілкування українською – поспішайте зареєструватися вже зараз!  

Саме задля опанування практичних навичок мовлення і побудована програма курсу «Українська на щодень», який стартує 10 березня 2023 року в онлайн режимі!

Тож, не зволікайте, - реєструйтеся за посиланням https://cutt.ly/u9AqmPI

Реєстрація триватиме до 7 березня, і ми дуже хочемо, щоб навесні ми всі могли вільно  заговорити українською!

Говорю українською означає - я українець!

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.