bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Річна звітність неприбуткової організації. Як уникнути помилок?
17.01.2023

Запрошуємо на інтенсив від Дар‘ї Трачової «Складаємо річну звітність неприбуткової організації. Як уникнути помилок?»

Інтенсив планується з двох частин - 2 години викладки авторкою свого експертного досвіду з теоретичних питань складання річної звітності неприбуткової організації у вигляді відеозапису (доступному до перегляду в будь-який зручний час), плюс рефлексивний семінар 28 січня о 9.00 на 1 годинку в форматі зум-конференції, де будемо розглядати живі кейси зацікавлених ГО.

Яка тематична основа для семінару:

✅ Звіт про використання доходів неприбутковою організацією;
✅ Річна фінансова звітність;
✅ Ваші актуальні питання!

Саме ви можете стати співавтором програми нашого інтенсиву!

Зареєструйтеся на участь у заході за посиланням: https://cutt.ly/72HbQ8e до 20.01.2023

У формі реєстрації ми збираємо саме ваші побажання до формування теоретичної частини.

Основні та найчастіші питання будуть розглянуті тренеркою у відео, а конкретні кейси кожної організації для розгляду на «живому» семінарі будемо збирати вже у закритій групі у телеграм-чаті цього інтенсиву!

Ті, хто зареєструються після 20 січня свої питання зможуть залишати вже у чаті групи.

Для тих, хто не знайомий з пані Дар‘єю та нашою потенційною групою «адептів» навчання саме у неї, можливо буде цікавим погортати наші сторінки з описом занять минулих груп, і про неї, як про людину також можна дізнатися на наших сторінках  https://www.instagram.com/p/CjxLRacNwiU/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Дата нашого інтенсиву - 28 січня о 9.00. Ранковий час у суботу - щоб нічого не відволікало вас від занурення в обговорення питань, що важливі саме для вашої організації!

Кого ми запрошуємо на інтенсив?

Головних (і не тільки) бухгалтерів громадських та благодійних організацій, фінансових менеджерів та засновників неприбуткових організацій, яких цікавлять особливості складанні річної звітності за 2022 рік!

З огляду на те, що на обговорення кейсів у живому спілкуванні відводимо лише годину, кількість учасників заходу обмежена, тож не зволікайте з реєстрацією!

Так ми якісніше зможемо підготуватися та вирішити якнайбільше складних питань!

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.