bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчально-менторський проєкт зі стажування на сайті «Доступ до правди»
09.01.2023

В рамках проєкту ГО “Платформа прав людини” - Школа громадянської журналістики - оголошується початок навчально-менторської програми зі стажування на сайті «Доступ до правди». 

Під час стажування ви не тільки прокачаєте журналістські скіли, а й під керівництвом менторів підготуєте власне журналістське розслідування. Юристи допоможуть розібратися у правових аспектах журналістської роботи, а редактори підкажуть, як то все творчо і фахово подати. Підготовані вами матеріали будуть опубліковані на сайті «Доступ до правди». 

Для участі у відборі на стажування заповніть форму реєстрації, опишіть і обґрунтуйте ідею майбутнього розслідування, і можливо саме вона запалить у вас зірку української громадянської журналістики. 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Крайній термін подачі заявок — 28 лютого 2023 року.

Успіхів!

Навчально-тренінгова програма втілюється в рамках проєкту «Посилення громадянської журналістики в Україні», що став можливим за підтримки Фонду демократії ООН.

Made possible through support from the UN Democracy Fund.

Контакти

  • ГО “Платформа прав людини”
  • Олександра Степанова
  • [email protected] +38 (044) 337-337-9

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.