bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Голос війни»: школа публіцистики для захисників України

ГО «Інтерньюз-Україна» запрошує українських ветеранів та ветеранок військової служби взяти участь у безплатній онлайн-школі публіцистики «Голос війни».

Її мета — через написання творів допомогти захисникам пережити психологічні наслідки війни, навчити їх через літературну чи репортажну форму фіксувати свої спогади, враження, думки, а також дати можливість людям почути справжні «голоси війни». 

Коли: онлайн із 9 січня до 17 лютого 2023 року.

Для кого: до участі запрошуємо українських захисників і захисниць — у статусі ветеранів, звільнених полонених і тих, хто за станом здоров’я не може продовжити службу. 

Для участі у відборі, будь ласка, заповніть онлайн-форму до 23 грудня 2022 року. Результати будуть оголошені до 26 грудня 2022 року на e-mail адреси.

Школа пройде онлайн для 20 учасників. Вона складатиметься з 16 літературних студій і гостьових майстер-класів двічі на тиждень від відомих письменників, публіцистів і репортажистів. Протягом курсу учасники працюватимуть над власними текстами з професійними менторами. Найкращі твори за згоди учасників будуть зібрані в онлайн-збірку та перекладені англійською мовою для світових медіа. 

Менторами школи стануть сучасний український письменник Любко Дереш та кандидатка історичних наук, авторка курсу «Школа копірайтера», копірайтерка із 20-річним досвідом Еліна Слободянюк.

«Нам важливо чути тих, кому ми завдячуємо життям. Не потрібно чекати перемоги України, щоб оцінити ті чи інші події. Тексти можуть стати дуже важливою терапією. Адже кожне есе про біль дає шанс притупити його. Кожна оповідь про сенс допомагає віднайти його», — впевнені організатори школи. 

Перша школа «Голос війни: історії ветеранів» відбулася у 2017 році. Тоді 30 захисників і захисниць пройшли 2-місячний літературний курс, внаслідок якого була створена збірка спогадів про війну. Писемній майстерності учасників навчали відомі письменники та журналісти: Сергій Жадан, Євген Положій, Володимир Єрмоленко, Катерина Бабкіна, Роман Вінтонів, Роман Зіненко та інші. 

За докладною інформацією, будь ласка, звертайтеся до менеджерки проєкту Юлії Бабко, [email protected].

Проєкт втілює ГО «Інтерньюз-Україна» завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.