bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відео, блогінг, проєкти: у Франківську місцевих та переселенців запрошують на безкоштовні курси
05.12.2022

Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” розпочинає набір учасників з числа внутрішньо переміщених та місцевих мешканців на чотири безоплатні навчальні курси, а саме: медіаосвіта, відеозйомка, бізнес-планування та проєктна діяльність. Відбудуться заходи у рамках проєкту “ЕПІзод: емпатія, підтримка, інтеграція”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Учасники курсів зможуть безкоштовно отримати базові знання, що допоможуть почати власну справу або розвиватися у новому для себе напрямку. За словами керівниці організації Євгенії Бардяк, організовуючи такі заходи, команда хоче підтримати людей, які намагаються у час війни унормувати своє життя.

Хто може подавати заявки?

Дорослі та підлітки (від 13 років), котрі зараз проживають в Івано-Франківській громаді. Буде сформовано дві групи, відповідно до віку. Навчання відбуватимуться двічі на тиждень протягом двох місяців у приміщенні, де є електрика та інше технічне забезпечення. По завершенні, найбільш вмотивовані учасники отримають експертну, ресурсну та фінансову підтримку. Також планується презентація створених продуктів: тематичних блогів, відеороликів, оформлених бізнес-планів, втілених проєктів.

Теми, які охопить кожен окремо навчальний курс:

  • медіаосвіта: копірайтинг, SMM, блогінг. Тут навчать, як цікаво писати статті та вести свій блог, формувати пости з великим охопленням аудиторії.

  • відеозйомка: формування сценарію, композиції, підбір героїв, зйомка, монтаж. Нові знання допоможуть краще знімати “сторіз”, створювати рекламні відеоролики чи навіть документальне кіно.

  • бізнес-планування: формування ідеї, написання плану діяльності, складання кошторису, пошук ресурсів, маркетинг, керування, оцінка терміну окупності. Бізнес-плани буде презентовано серед потенційних інвесторів та донорів, що допоможе розробникам розпочати власну справу.

  • проєктна діяльність: вивчення проблем і потреб, формування плану діяльності для їх вирішення, складання кошторису, моніторинг результатів. Найбільш цікаві проєкти отримають фінансову підтримку для їх реалізації.

Аби стати учасником обраного курсу, необхідно заповнити заявку за посиланням до 10 грудня включно https://forms.gle/fwV4ZbEDvEpLFy3S7

Також організація запрошує експертів з медіаосвіти, відеозйомок, бізнес-планування, проєктної діяльності до співпраці для проведення навчальних заходів (на конкурсній основі). Подати свої заявки та ознайомитися з деталями можна за посиланням до 9 грудня включно https://forms.gle/u35P8A2DgJFKWyHA8

Проєкт “ЕПІзод: емпатія, підтримка, інтеграція” організовує Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Контакти

  • Молода Просвіта у фейсбук: https://www.facebook.com/molodaprosvita.if

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.