22 грудня в Україні відзначають День працівників та працівниць дипломатичної служби. Чи знаєте ви, скільки жінок представлено у сфері дипломатії в Україні та у світі? Або ж коли жінкам вперше вдалось отримати доступ до навчання у сфері міжнародних відносин? І загалом, скільки жінок очолювали Міністерство закордонних справ (МЗС) України?
Спойлер: ще жодна жінка не очолювала МЗС України.
Чому так відбувається та що з цим робити? Дізнайтесь разом із нами 20 грудня з 17:00 по 18:30 за київським часом під час інтерактивної лекції «Чоловічий клуб, або Чи є місце для жінок у дипломатії»!
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t31/1.5/16/1f4f2.png)
Формат події: онлайн (на платформі Zoom)
![⏰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1.5/16/23f0.png)
Тривалість події: 1 год 30 хв (17:00-18:30)
Бонус: у рамках заходу ви отримаєте можливість взяти участь у Kahoot-вікторині та виграти крутий та корисний подарунок від ГО «Жіноча Ліга».
Реєстрація відкрита до 19 грудня 18:00. Усі зареєстровані отримають підтвердження участі до 12:00 20 грудня (у випадку, якщо з певних причин підтвердження вам не надійшло, звертайтесь в Telegram @vaydoskaaaa)
Реєструйтесь вже сьогодні, щоб не проґавити можливість дізнатись більше про себе та світ навколо разом з ГО «Жіноча Ліга»
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png)
P.S.: щоб не проґавити останні новини та можливості у сфері особистого розвитку, ґендерної рівності та захисту і просування прав жінок і дівчат, заохочуємо вас підписатись на Telegram-канал «Простір твого зростання»:
https://t.me/womensleague
Коментарі