bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Практичний інтенсив від провідних експертів «Волонтерство. Благодійність. Гроші»

Громадський сектор, некомерційні організації, активісти і волонтери об’єднувалися, обмінювалися досвідом та з кожним роком ставали сильнішими. Сьогодні вони є справжнім тилом для ЗСУ, опорою для мільйонів внутрішньо переміщених осіб, надією на завтра для тих, хто потребує підтримки. За часи військової агресії значно зросла чисельність некомерційних організацій. Але в умовах невизначеності і турбулентності існують проблемні питання щодо реалізації стратегій, масштабування діяльності, залучення фінансування.

Київська школа державного управління ім. С. Нижного анонсує практичний курс «Волонтерство. Благодійність. Гроші» від провідних експертів, що допоможе Вам створити стратегію та покроковий план досягнення цілей Вашої організації.

На Вас чекають:

   3 дні офлайн інтенсиву (12-14 грудня 2022 року). Програмою заходу передбачені кава-брейки та фуршет
   спікери, які мають практичний досвід, успішно реалізовані кейси та авторитетну експертизу в сфері створення та управління некомерційними організаціями
   теми, що сформують Вашу стратегію заснування, управління, масштабування діяльності благодійної організації/фонду, залучення фінансування, співпраці з державними органами та бізнесом
   потужний нетворкінг

Детальна інформація та реєстрація доступна за посиланням.

Інформація про курс від експерта у відео.

Чекаємо зустрічі з Вами!


Контакти

  • +38 (095) 077 43 24
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.