«Фандрейзинг для бізнесу» інтенсив для 40 українських підприємців та підприємниць від Агенції регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Міжнародною організацією з міграції.
Бажаєте розвиватися та масштабувати свою справу попри усі виклики?
«Фандрейзинг для бізнесу» — це 6 годин інтенсиву з провідними спікерами для мікро, малого та середнього бізнесу, де українські підприємці та підприємниці зможуть прокачати свої навички та завести нові бізнес-знайомства.
Запрошені спікери:
Юлія Цесаренко
- співзасновниця та директорка компанії eGRANT Consulting
- експертка з отримання грантового фінансування та керівниця міжнародних проєктів (реалізовані проєкти: CIPE, GIZ, UNDP, USAID тощо)
- сертифікована тренерка з питань інструментів співпраці Україна - ЄС задля місцевого економічного розвитку
Костянтин Соловйов
- Консультант з маркетингу | Серійний підприємець | Гостьовий спікер Startup Accelerators | У 2018 році заснував маркетингову агенцію, яка масштабує стартапи;
Віталій Матвєєв
- стартап-ментор, серійний підприємець, експерт з автоматизації та налагодження бізнес-процесів
В результаті Ви отримаєте всі необхідні знання для того, щоб залучати фінансування від міжнародних грантових фондів на розвиток свого підприємства.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/1f5d3.png)
24 листопада 2022 року
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3f/1.5/16/1f570.png)
9:30 - 16:00
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
Агенція регіонального розвитку Чернігівської області (м. Чернігів вул. Преображенська 12)
Захід реалізується у рамках проєкту МОМ «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW)
Коментарі