bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошується набір на участь у воркшопі «Творення миру через мистецтво»
14.11.2022

Громадська організація “РЕОМ” в рамках проєкту “Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні - Крок вперед” оголошує набір активної та  креативної молоді на участь у навчально-креативному воркшопі.

Воркшоп складається з компонентів, логічно поєднаних між собою:

- надання учасникам навичок аналізу та розуміння, які бувають конфлікти, їх види та суб’єкти: поведінка, мотивація та психологія;

- вивчення технік управління конфліктами та запобігання насильству шляхом використання креативних методик, зокрема – за допомогою образотворчого мистецтва.

Мистецтво – дієвий інструмент комунікації, воно здатне впливати на наше сприйняття інших та навколишнього світу, завдяки своїй здатності говорити без слів. Тому, це важливий та доступний спосіб просувати те, чого суспільство потребує найбільше: припинення дискримінації, встановлення взаєморозуміння та пошук творчих рішень для подолання нагальних проблем у місцевих громадах.⠀

Під час воркшопу значна частина часу буде приділена саме створенню власних художніх продуктів, покликаних навчити інших ненасильницьким крокам вирішення конфліктів та налагодженню діалогу в своїх громадах. По завершенню планується організувати виставку робіт, створених учасниками під час заходу.

Воркшоп триватиме впродовж чотирьох днів з 24 листопада до 27 листопада 2022 року у м. Львів. Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь у всіх днях воркшопу.

Участь у заході безкоштовна. За умови повної участі учасники забезпечуються проживанням та харчуванням у повному обсязі, та компенсацією квитків в межах 1000 гривень (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/ianc9EKcixP1Ak6p9 до 23:00 19 листопада 2022. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 20 листопада на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проєкту пані Яни за електронною адресою [email protected].

 

================================

Захід проводиться в рамках проєкту “Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні - Крок вперед” за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Контакти

  • https://runy.org.ua

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.