bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Безкоштовна програма розвитку інноваційних ідей у сфері Agri Food

Radar Tech за підтримки EIT Food (найбільшою та найдинамічнішою спільнотою  харчових інновацій у світі),  запустили програму розвитку інноваційних ідей у сфері Agri Food - Go To Business.

Go To Business програма підтримки підприємницьких талантів у сфері Agri Food для українців, які бажають розвивати свої ідеї та перетворювати їх на бізнес. Завдяки участі у програмі учасники отримають практичні рекомендації щодо заснування та розвитку інноваційного бізнесу.
Навчальна програма триватиме 2 тижні та включатиме в себе 6 воркшопів, які охоплять всі основні етапи розвитку стартапу на ранній стадії: від генерації ідей та розробки бізнес-моделей до фінансування стартапу та його презентації.  У фіналі програми найстараніші учасники отримають фінансові та інші призи, з переліком яких можна ознайомитися на  сайті

До участі у програмі запрошуються команди та індивідуальні учасники з рішеннями на рівні ідеї, або прототипу в Аgri Food. Протягом 2 тижнів учасники будуть працювати над удосконаленням власних рішень, виконуватимуть домашні завдання від провідних лекторів у сфері бізнесу та технологій. У фіналі програми матимуть можливість презентувати власні рішення. Учасники з найкращими результатами отримають призи.

Для участі у програмі необхідно заповнити реєстраційну анкету на сайті програми до 23 листопада, попередньо ознайомившись з усією детальною інформацією. Результати відбору оголосять 25 листопада.
Сайт проєкту: http://www.gotobusinessua.com

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.