bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа з розвитку організацій, що працюють для людей з інвалідністю

 
Ми — інноваційна громадська спілка організацій, що працюють в інтересах людей з інвалідністю — Ліга Сильних. Наші організації працюють у сфері забезпечення і захисту прав людей з інвалідністю з 2005 року і зараз ми шукаємо нових партнерів у нашу Спільноту.
 
????Тож протягом 21 - 30 листопада ми проводимо Школу організаційного розвитку для організацій, що працюють в інтересах людей з інвалідністю, шукаючи заразом організації, які б могли стати членами нашої Спільноти організацій Ліга Сильних.
 
???? Планується проведення 5-7 годинних вебінарів з організаційного розвитку в онлайн-форматі. Вебінари будуть проведені у вечірній час з 19:00 по 20:00.
 
Теми, які ми розглянемо за цей час:
????Як працювати з молодими людьми з ментальними порушеннями та їх батьками (у тому числі як організувати та почати цю роботу так, щоб це була як друга сім’я для цієї молоді);
????Як організації ефективно працювати з органами влади;
????Фандрейзинг: що це та чому фінансові пожертви важливі для розвитку організацій;
????Як організації, що працює з людьми з інвалідністю, працювати на міжнародному рівні. Чого очікувати від міжнародних партнерів;
????Як зробити сайт своєї організації доступним для людей з інвалідністю;
????Як співпрацювати з бізнесом та залучати волонтерів;
????Як масштабувати діяльність своєї організації;
????Як відновити роботу організації після початку повномасштабної війни.
 
????Для того, щоб отримати посилання на вебінари, заповнюйте форму на реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/d9gzkyoNPGanRSPYA. Участь безкоштовна.
 
Також протягом Школи ми розкажемо більше про Спільноту Ліги Сильних, які організації зараз разом з нами працюють, та які можливості для розвитку дає Ліга.
Організатори події: громадська спілка “Ліга Сильних” (https://www.facebook.com/ligasyla)
 
Чекаємо вас у Спільноті та на вебінарах!

Контакти

  • Більше детально можна дізнатися за цим номером: +380935664058; [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.