bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг з моніторингу порушень соціальних прав людини в Україні в умовах війни
04.10.2022

Реєстрація на тренінг з моніторингу порушень соціальних прав людини в Україні в умовах війни

11 жовтня 2022 р. з 10:00 до 17:00 відбуватиметься  тренінг з моніторингу порушень соціальних прав людини в Україні в умовах війни в онлайн-форматі за підтримки проєкту Ради Європи «Подальша підтримка розвитку соціальних прав людини в Україні».

Мета заходу – надати учасникам інформацію та інструменти щодо моніторингу соціально-економічних прав та особливостей фіксування та документування порушень цих прав і воєнних злочинів, які стосуються соціальної інфраструктури.

До тренінгу запрошуються представники неурядових  організацій, які займаються моніторингом дотримання прав людини, а також представники інституцій, які здійснюють повноваження щодо моніторингу прав людини в різних сферах, та інші особи, яким цікава тематика прав людини.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: до 18:00 7 жовтня.

За результатами тренінгу буде здійснюватися пітчинг ідей короткострокових проєктів щодо моніторингу порушення соціальних прав людини в умовах війни на локальному рівні. Найкращі проєкти будуть профінансовані

Тренери:

  • Максим Щербатюк, програмний директор Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Сергій Мовчан, керівник напряму документування Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Богдан Мойса, аналітик Української Гельсінської спілки з прав людини.

Для контактної інформаціїСюзанна Мнацаканян, керівниця проєкту Ради Європи «Подальша підтримка розвитку соціальних прав людини в Україні».

Контакти

  • Siuzanna.MNATSAKANIAN@coe.int

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.