bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від гендерно-обумовленого насильства»

Громадська організація «РЕОМ» оголошує набір на участь у тренінгу для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок гендерно-обумовленого насильства, зокрема, під час військових дій.

Збройна агресія, період подальшого врегулювання конфлікту та випадки вимушеного переселення осіб посилюють масштаби та інтенсивність вже наявних форм насильства, а також призводять до появи нових.

 

Метою тренінгу є надати учасникам передові знання та практичні навички з психологічної підтримки постраждалих осіб, їх ментального відновлення та повернення до повноцінного життя, роботи з повторною травматизацією.

Під час тренінгу учасники та учасниці зможуть, серед іншого:

- проаналізувати поняття статі та гендеру, гендерно-обумовленого насильства, визначити його причини та види;

- поглибити свої знання в міжнародному та Українському законодавстві з питань протидії гендерно-обумовленому насильству;

- ознайомитись з механізмами попередження та реагування на гендерно-обумовлене насильство, принципами допомоги представникам груп ризику;

- опанувати новітні методи психологічної роботи з постраждалими, в тому числі, першу психологічну допомогу та кризову інтервенцію;

- зануритись до арт- та психотерапевтичних методик;

- розглянути практичні кейси.

Тренінг буде проходити 06 - 09 жовтня 2022 року у місті Ужгород.

Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в усіх днях тренінгу.

Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням та харчуванням у повному обсязі, та компенсацією квитків на суму не більше 1000 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/fEHDjXarSVpKFa8f8 до 23:00 27 вересня 2022. Про результати відбору буде повідомлено до 30 вересня на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Яни за електронною адресою [email protected]

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Контакти

  • https://runy.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.