bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбір школярів на програму United World Colleges

Український національний комітет програми United World Colleges розпочинає відбір учнів на 2023-2025 навчальні роки!

Ми шукаємо вмотивовану молодь, що прагне творити позитивні зміни та горить бажанням дізнатися більше про цей світ. Переможці відбору отримають можливість навчатися протягом двох років в одному з 18 коледжів на чотирьох континентах зі стипендією до 100%.

United World Colleges (Коледжі Об’єднаного Світу) - це глобальний освітній рух, що робить освіту силою для об’єднання людей, націй та культур задля всесвітнього миру та сталого майбутнього. Навчання відбувається англійською мовою за програмою Міжнародного Бакалаврату (International Baccalaureate), що є міжнародним еквівалентом 11 та 12 класів старшої школи. Серед українських випускників UWC є студенти університетів Ліги Плюща, таких як Yale University та Brown University, а також інших престижних вишів, таких як University of Oxford, University of Chicago, Maastricht University тощо.

Апліканти мають відповідати наступним критеріям:

  • Громадяни України (перебування на території України не є обов’язковим)
  • Учні 10-11 класів (або 1-2 курсів коледжу)
  • Дата народження між 2 вересня 2005 року та 1 вересня 2007 року включно
  • Володіння англійською мовою на достатньому рівні


Онлайн-анкета та детальні інструкції доступні на сайті https://www.ukraine.uwc.org/apply. Ми приймаємо заявки до 30 жовтня 23:59 за київським часом.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.