bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн - воркшоп «Злість: терпіти, виражати чи толерувати?»

П'ятий місяць війни виснажує: у Твіттері та Фейсбуці все більше критики, сварки між родичами стають потужнішими, а між українцями, які евакуювались, і тими, хто «з самого початку тут», все більше агресії та непорозуміння в соцмережах.

Одночасні хейт та возвеличення Олени Зеленської на обкладинці “Vogue” — лише один з прикладів  негативного когнітивного фільтра українців, які ділять все на чорне та біле.

Злість — це нормальна захисна реакція психіки на те, що відбувається. Разом з тим надмірна злість може бути небезпечною: нею нерідко виправдовують психологічне та фізичне насилля.

На тренінгу поговоримо про злість, а під час роботи в групах знайдемо способи того, як не зливати агресію та втому на інших. 

 

Наша тренерка — Кучеренко Маргарита — психологиня, волонтерка, когнітивно-поведінкова консультантка, членкиня української асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів. Прохання від неї: мати можливість увімкнути камеру.

 

Коли? 8 серпня 

О котрій? з 18:00 по 20:00

Реєстрація за посиланням

 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.