bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір учасників міжнародного молодіжного проекту Moving Memories

Оголошується набір учасників міжнародного проекту Moving Memories, що реалізується партнерськими організаціями з України, Німеччини та Грузії в рамках програми ““MEET UP! Youth for Partnership”.

Проект передбачає проведення двох міжнародних молодіжних обмінів, присвячених дослідженню історичної пам’яті про період націонал-соціалізму у трьох країнах, та завершиться підготовкою учасниками у міжнародних командах коротких документальних фільмів за темою проекту. 

До участі у проекті запрошуються молоді люди віком 16-20 років, які прагнуть відпрацювати навички документування історій та дослідження минулого, навчитись створювати документальне відео, отримати новий досвід міжкультурної взаємодії. Обов’язковим є володіння англійською мовою на рівні, достатньму для активної участі в обговореннях та інтерактивних заняттях в міжнародній команді.

Учасники забезпечуються проживанням та харчуванням під час програми. Додатково відшкодовуються транспортні витрати. Внесок учасників з України за участь у програмі складає 20 євро за кожен з обмінів. Внесок необхідно буде сплатити після приїзду на обмін.

Ми очікуємо зголошень як від індивідуальних учасників, так і від команд. Під час зголошення командою, кандидатам та кандидаткам необхідно заповнити індивідуальні заявки, зазначивши, що він/вона входить до складу команди, яка подається до проекту. 

Якщо до складу команди входитимуть молоді люди віком до 18 років, дозволяється участь лідера команди, вік якого/якої не обмежується. Кількість учасників однієї команди - 5-6 осіб, не враховуючи лідера.

Більш детальна інформація про проект, умови участі та контакти розміщена за посиланням (англійською мовою): https://bit.ly/3zlgYAE

Для участі у проекті необхідно до 24 липня 2022 року заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://bit.ly/3cpoIZy

Проект реалізується за фінансової підтримки фундації “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ Foundation) з Німеччини та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. 

Український партнер проекту - Регіональний благодійний фонд ”Резонанс”

Контакна особа - Олена Грабовська, регіональна координаторка проекту. Електронна пошта для контакту: [email protected]

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.