bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вдосконалення української разом з «Першим»

Центр освіти дорослих «Перший» з південного міста Мелітополя прагне долучати до навчання впродовж життя якомога більше вмотивованих людей з усієї України! Цього року через зрозумілі всім обставини старт наших курсів виявився найскладнішим за весь період діяльності Центру освіти дорослих!

Попри це, наша команда дуже хоче в ці складні часи продовжувати надавати дорослим доступ до якісних освітніх програм, які зможуть хоч трохи спростити їх життя!

Протягом минулих 2-х років карантинів розпочалася нова вдала практика реалізації актуальних курсів в онлайн-форматі, які доводять, що ефективному навчанню немає перешкод у вигляді географічних відстаней між учасниками однієї групи та тренером!

Найбільш популярним серед таких онлайн-курсів є авторський курс української мови «Українська на щодень» від тренерки Центру, науковиці, філологині, письменниці Олени Даниліної, яка навчання за допомогою онлайн-технологій робить не лише корисним, цікавим, дієвим, а й може перетворити на терапевтичну практику та  спосіб нетворкінгу, створення нових спільнот однодумців!

Центр освіти дорослих «Перший» оголошує про набір на чергову освітню можливість для тих, хто ще не відчуває себе надто впевненим у використанні української розмовної, або хоче опанувати нові правила українського правопису, або просто побути в колі спілкування українською (навіть за часи карантинів в нас вже були учасники курсів з інших країн))! 

Саме задля опанування практичних навичок мовлення і побудована програма курсу «Українська на щодень», який стартує 9 серпня 2022 року!

Тож, не зволікайте, - реєструйтеся за посиланням https://cutt.ly/8LvJ35X

Реєстрація триватиме до 7 серпня, і ми дуже хочемо, щоб з початком осені ми всі могли вільно  заговорити українською!

 

Контактна особа: [email protected], Однорог Тетяна

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.