bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-зустріч «Як залучати волонтерів і волонтерок до діяльності організації»

Все більше організацій та волонтерських команд зіштовхуються з тим, що все складніше залучати людей до волонтерства. Хтось повертається на роботу, хтось виїжджає, а хтось немає потрібних навичок і фаху.

  • Де шукати тих, хто захоче присвячувати свій час і знання вашій організації?
  • Як написати мотивуюче оголошення, аби люди прийшли до вас волонтерити?
  • Які існують способи залучення волонтерів і волонтерок?

Про все це поговоримо: 30 червня (четвер) з 10.00 до 11.30 на онлайн-зустрічі “Як залучати волонтерів і волонтерок до діяльності організації”.

Зустріч проведуть Євгенія Кравченко та Денис Цуцаєв, засновники Ініціативи з розвитку якісного залучення “Makitra”, яка вже протягом 4-ьох років навчає організації з України та з-за кордону розвивати волонтерські команди.

Щоб взяти участь в зустрічі, заповніть анкету: https://bit.ly/3QjlCWv

Всі, хто зареєструвався, отримає посилання на Zoom на свій email. Зустріч відбудеться у форматі діалогу. Всі присутні зможуть поділитися власним досвідом і попрацювати в групах.

Зустріч відбудеться в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна». Більше про проект можна дізнатися за хештегом: #ГолосЖінок та за посиланням: https://uwf.org.ua/golos-zhinok-i-liderstvo-ukrayina/

Чекаємо на вас!

Контакти

  • makitra.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.