bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Адаптуємось до нових умов: безкоштовні консультації для громсектору та соцпідприємств

Pro Bono Club Ukraine запускає раунд pro bono консультацій для громсектору. Разом з небайдужими фахівцями та фахівчинями організація прагне підтримати громадський сектор та соціальні підриємства та допомогти адаптувати діяльність до нових умов.

Протягом червня та липня представники громадських організацій, соціальних проєктів та соціальних підприємств, а також волонери та активісти, можуть звернутись за безкоштовними консультаціями від провідних фахівців та фахівчинь з бізнесу. 

Теми консультацій:

  • комунікації (стратегія, SMM, робота зі ЗМІ, бренд-менеджмент та багато іншого),

  • проєктного менеджменту(управління проєктами, робота з командою, організація процесів тощо), 

  • юридичних питань (ризики в проєктах, договори, робота з контрагентами),

  • HR (рекрутинг, адаптація працівників, мотивація команди),

  • оргрозвитку(збільшення ефектиності роботи, побудова плану змін, інструменти прийняття рішень),

  • діджиталізація (розробка веб-сайтів, безпека інтернет-активів). 

Повний перелік фахівців та їх консультацій переглядайте на сайті https://probono.org.ua/consultngo2022 або в каталозі за посиланням https://cutt.ly/qKeR4rK

Разом ми прагнемо допомогти громадським організаціям та соціальним підприємствам покращити свою стійкість та бути готовими до викликів кризи. Всі активності проводяться безкоштовно в межах культури pro bono (інтелектуальне волонтерство, безоплатна професійна і експертна професійна допомога для суспільного блага). 

Довідково:

Pro Bono Club Ukraine (PBCU) - це платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми поєднуємо експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Розвиваємо культуру pro bono в Україні. Підписуйтесь на нашу сторінку FB та слідкуйте за новими можливостями розвитку.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.