На підтримку всеукраїнського онлайн-фотоконкурсу «Світ дитячої мрії», присвяченого відповідальному батьківству, у Києві діє «Школа сімейної фотографії».
Це серія відкритих майстер-класів для батьків, дітей, молодих фотографів та журналістів, на котрих викладатимуть відомі фотомайстри, більд-редактори, юристи та художники.
Третій майстер-клас 2 жовтня о 13:00 проведе Віктор Марущенко - український фотограф, засновник власної, добре відомої в Україні школи фотографії, учасник десятків персональних і групових виставок в Україні та за її межами. До участі запрошуються батьки та діти, початківці у фотографії.
Заняття на тему «Камера та її основні функції» включатиме розгляд ключових моментів роботи з камерою:
Місце проведення майстер-класів: Арт-кафе «ХудГраф», б-р. Т.Шевченка 33, 2-й поверх. Час проведення майстер-класів: У жовтні 2010 - щосуботи з 13:00 до 15:00 (2, 9, 16, 23, 30 жовтня).
Майстер-класи є безкоштовними. Просимо попередньо записатися на майстер-клас, заповнивши коротку онлайн-анкету за адресою: http://vsirivni.com.ua/newsv176.htm
Довідково
Ініціатива «Школа сімейної фотографії» і Всеукраїнський фотоконкурс «Світ дитячої мрії» є спільним проектом Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді та програми ЄС «Права жінок та дітей в Україні».
Фотоконкурс «Світ дитячої мрії», присвячений відповідальному батьківству, проводиться у трьох номінаціях: для аматорів, професіоналів та дітей до 18 років. Призовий фонд конкурсу складає 5000 євро.
Від 18 вересня по 1 листопада усі охочі можуть взяти участь, завантаживши фото на сайті www.family-album.com.ua
Будь ласка, звертайтеся за додатковою інформацію до Анастасії Троцької, менеджерки зі зв’язків із громадськістю проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україіні – комунікаційний компонент», тел./факс: (+38 044) 278 3376 / 288 2726, моб.: +38 095 139 93 52, ел. адреса: [email protected]
Коментарі