bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчання з використання інструменту інвентаризації та оцінки екосистемних послуг дерев i-Tree Eco

Громадська організація “Український екологічний клуб “Зелена Хвиля” запускає онлайн-навчання з використання інструменту інвентаризації та оцінки екосистемних послуг дерев i-Tree Eco.

i-Tree Eco - програмний додаток, який широко використовується в усіх штатах Америки, а також у багатьох містах Європи для оцінки екосистемних послуг дерев. 

Завдяки нашій спільній роботи із розробниками додатку Davey Tree Expert Company тепер на платформі з’являється і Україна! Це означає, що кожна громада в Україні може розпочати свої інвентаризаційні проєкти на платформі, облікувати всі зелені насадження і створити базу даних екосистемних послуг дерев для прийняття рішень із адаптації громади до негативних проявів зміни клімату.

19 травня 14.00-16.00 запрошуємо приєднатися всіх зацікавлених до першого  онлайн-заняття. Курс складатиметься із двох занять, друге відбудеться 26 травня (деталі повідомимо додатково).

Під час заняття розповімо:

  • що таке i-Tree Есо, як використовується система, чому вона важлива?

  • як зареєструватися та знайти своє місто/селище?

  • як збирати польові дані та заносити їх у додаток?

Розкажемо про всі етапи інвентаризації дерев та роз’яснимо, як проводити польові роботи. 

Навчання безкоштовне, всі матеріали ми надаємо.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0ODh2dlUOOdALjecP-zUI1JZlkPrG2psbZaAMdSIkIKDUbA/viewform

Якщо у вас залишилися питання, пишіть нам: [email protected]

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки US Forestry Service International Programs у партнерстві з Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США), Агентством сприяння сталого розвитку Карпатського регіону “ФОРЗА”.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.