bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Реєстрацію на програму ЛЕСЯ від Національного Демократичного Інституту відкрито!

Мрієш про зміни в місті чи громаді, але не впевнена, що впораєшся? Сумніваєшся, що лідерка — це про тебе? 

Приєднуйся до навчальної програми Національного Демократичного Інституту “ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна - Я”.

ЛЕСЯ – це унікальна програма для лідерок, які прагнуть змін у своїх громадах. Це – не просто навчання, а також можливість знайти однодумиць та отримати підтримку таких же активних та цілеспрямованих лідерок з твого села, міста та регіону.

Це – можливість дізнатись про особливості жіночого лідерства, отримати поради щодо протидії вигоранню, відточити навички публічних виступів та багато іншого! 

Цій країні потрібна ЛЕСЯ. А ЛЕСЯ - це ТИ!

Запрошуємо до участі активісток та місцевих депутаток усіх рівнів рад з Житомирської, Одеської та Рівненської областей. 

Розклад тренінгів ЛЕСЯ (можлива участь онлайн та вживу):

27-28 січня - місто Рівне

4-5 лютого - місто Київ

11-12 лютого - місто Київ

18-19 лютого - місто Одеса

24-25 лютого - місто Житомир

4-5 березня - місто Рівне

11-12 березня - місто Одеса

Для участі просимо заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://forms.gle/nFJ2pzdzDMvvTYtw6 

Для участі у тренінгах заявки приймаються постійно. Однак для тих, хто бажає взяти участь у тренінгу в Рівному, кінцевий термін заповнення реєстраційної анкети - 23:59 четверга, 20 січня 2022 року. Усім, кого відібрано до участі в програмі, буде повідомлено деталі до кінця дня п’ятниці, 21 січня. 

Заходи плануються онлайн і вживу у різних містах Україні з використанням противірусних заходів відповідно до розпоряджень Уряду у зв’язку з поширенням COVID-19. У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до Анни Палагіної за адресою: [email protected]

Ця програма здійснюється в рамках проєкту Національного Демократичного Інституту (НДІ) завдяки щедрій підтримці британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO). 

Національний Демократичний Інститут є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.