bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошується набір на третю школу для дівчат і жінок з інвалідністю «ЛІДЕРКА»

Тримай найкращий подарунок у новому році – силу змінювати світ навколо! Правозахисна онлайн-школа для дівчат і жінок з інвалідністю “ЛІДЕРКА” шукає своїх найвмотивованіших учасниць. 

Це про тебе, якщо тобі від 17 до 30 років і ти хочеш змінювати країну на краще, але поки не знаєш, як.

Не потрібно бути профі в активізмі чи знати напам’ять Конвенцію ООН. Про все необхідне, щоб стати лідеркою, дізнаєшся вже з нашої школи. На тебе чекатимуть шість крутих відеолекцій від успішних і досвідчених жінок. Після проходження курсу буде можливість потрапити до офлайн-школи у Києві!

Можливо, це той поворотний момент, що розділить твоє життя на «до» та «після». Не зволікай, дізнавайся більше прямо зараз: https://bit.ly/3mQRchp

Дедлайн подачі заявок на участь в онлайн-школі – 17 січня. 

Якщо ти читаєш цей текст, знай: ти уже робиш багато і навіть сама цього не помічаєш. Тож нехай 2022 стане часом, щоб сказати собі: я – ЛІДЕРКА!

 

Участь у школі безкоштовна, бо ця ініціатива реалізується ГО Fight For Right за підтримки National Endowment for Democracy.

Контакти

  • Координаторка школи: [email protected] (Таня Герасимова). З питань щодо участі у школі звертайтесь за адресою: [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.