bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Мішково-Погорілівська ЕКО-громада

Запрошуємо учасників громадських ЕКО - ініціатив, зокрема погодження з ТПВ і благоустрою у «Школу громадянської дії» в рамках відповідної партнерської ініціативи http://frgn.mk.ua/?p=12821 #ГромадськаПрефектура та Мішково-Погорілівської сільради.

У Школі ВИ можете перейти на рівень «ЕКО-АМБАСАДОРА» - представника інтересів/ прав громади у діалозі з владою для вирішення ВАШИХ потреб як членів громади!

У програмі осінньої та весінньої сесій Школи:

  • З’ясування ключових проблем на шляху до ЕКО – громади;
  • Опанування таких інструментів демократії участі як громадські ради, слухання, експертиза/аудит, місцева ініціатива, е – петиція, ОСН та інші.

Протягом 2021-22 року за коуч-підтримкою партнерської ініціативи випускників Школи підготують, знайдуть ресурси та реалізують відповідні ініціативи в рамах Стратегії громади, що модернізується.

Перше навчання осінньої Школи відбудеться о 10—00 у понеділок 29 листопада у приміщенні Мішково-Погорілівської ЗОШ .

Реєстрація учасників осінньої сесії Школи за посиланням.

З питань участі у партнерської ініціативі звертатись  до Олена Вартанян (офіс-менеджер ФРММ ), fondnikol@gmail.com. (0512) 47-38-79   

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту  «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Реалізація довготермінової партнерської ініціативи «Мішково-Погорілівська ЕКО-громада» відбуваєтся на виконання Меморандуму про співпрацю від 06.03.2021р між  ФРММ та Мішково-Погорілівською  сільрадою та при партнерстві ГО «Наш дім Мішково - Погорілівська ОТГ».

Контакти

  • 0512473879
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.