bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Круглий стіл на тему «Гуманітарна (не)політика в Україні: як розуміти та формувати?»

В українських реаліях простір для інтерпретації поняття «гуманітарна політика» непомірно широкий. Розмитість розуміння цього поняття навіть серед представників громадського суспільства та чиновників профільних міністерств, на жаль, є свідченням відсутності масштабної та переконливої роботи держави у напрямку гуманітарної політики.

Democracy Reporting International спільно з «Восток SOS» проводять круглий стіл на тему «Гуманітарна (не)політика в Україні: як розуміти та формувати?», що має на меті актуалізувати дискусію щодо нагальності вироблення бачення та векторизації розвитку гуманітарної політики в Україні.

Лейтмотивами заходу стануть розмови про:

  • Які проблеми може вирішити чітка та послідовна гуманітарна політика в Україні? Як і кому її такою сформувати?
  • Актуальні завдання державної політики у науковій та освітній сфері;
  • Як Україна має сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб та які проблеми залишаються поза полем зору схваленої Кабінетом Міністрів Стратегії реінтеграції ВПО?
  • Як держава має працювати з молоддю, сприяти освіченості суспільства та культивувати демократичні та людиноцентричні цінності?

Спікери заходу:

  • Олександра Дворецька, правозахисниця, членкиня правління «Восток SOS». 
  • Дмитро Коваль, кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права Національного університету «Києво-Могилянська Академія». 
  • Олена Стяжкіна, письменниця, докториня історичних наук, засновниця громадського руху «Деокупація. Повернення. Освіта».

Модератор: Роман Коваль, програмний менеджер Democracy Reporting International в Україні

Захід відбудеться 25 листопада з 16:00 до 17:30 в онлайн форматі на платформі ZOOM.

Для участі у заході встигніть зареєструватися за цим посиланням до 23 листопада включно – https://forms.gle/bk2S16u6JyzDwSfB6

Посилання на фб-подію: https://bit.ly/3qOdTFr

Контакти

  • https://forms.gle/bk2S16u6JyzDwSfB6
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.