bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запускайте кейс-клуби у своєму навчальному закладі

Беріть участь в проєкті “Кейс-клуб”. Навіщо це вам?

- Студенти працюватимуть над вирішенням реальної проблеми реальної організації чи бізнесу, а отже – вони, сидячи в аудиторії, зможуть зрозуміти з якими викликами їм доведеться працювати після навчання;
- Ви допоможете студентам на практиці затестити свої вміння і знання та зрозуміти над чим їм ще потрібно працювати, аби стати першокласними фахівцями;
- Драйвові та цікаві заняття ще нікого не зробили нещасними :)

Як все відбуватиметься?

1) До 30 листопада заповнюйте заявку на участь у проєкті “Кейс-клуб”: https://bit.ly/3oFn8Fd

2) Чекайте поки з вами зв’яжемося ми, організатори (команди Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” та програми “Мріємо та діємо”). Ми індивідуально прокомунікуємо з вами, проведемо зустріч, щоб детальніше розповісти про організаційні моменти, підшукаємо менторів для вашого кейс-клубу.

3) Потім ви пройдете курс тренінгів та практичних занять, де з вами поділяться своїм досвідом перемоги на кейс-чемпіонатах.

4) Ми організуємо кейс-чемпіонат з локальними компаніями, до якого ви вже будете готові після тренінгів. З кожною командою ми будемо працювати індивідуально, щоб допомогти вам підготувати якісні рішення. Крім того, ми постійно будемо працювати з командами локальних кейс-клубів, щоб допомогти їм розвиватися у власному навчальному закладі.

Як довго це триватиме?

- У листопаді ми узгоджуємо організаційні питання та починаємо проводити перші тренінги, настільки це можливо, враховуючи закінчення семестру в навчальних закладах.
- На канікулах ми будемо підтримувати зв’язок через телеграм-чат, ділитимемося корисними матеріалами.
- У січні доїдаємо новорічні смаколики, розбираємо ялинку (можливо), відходимо від канікул та готуємося до нової хвилі тренінгів.
- Лютий-березень – найактивніший період, який ми присвятимо чому? Правильно, тренінгам, будемо розв’язувати демо-кейс, щоб ви краще могли підготуватися до кейс-чемпіонату
- Квітень – кейс-чемпіонат на основі кейсів локальних компаній, які ми готували з листопада; ви збираєте команди, ми допомагаємо їм у процесі рішення кейсу
- Травень – ми ділимося досвідом організації кейс-чемпіонатів з локальними кейс-клубами та плануємо діяльність на наступний навчальний рік

Кого ми запрошуємо до співпраці?
Представників університетів, коледжів та закладів професійно-технічної освіти з підконтрольних території Донецької та Луганської, Запорізької, Херсонської, Одеської, Рівненської, Харківської, Івано-Франківської та Київської (окрім м. Київ) областей.
Якщо ви з іншої області – це не проблема. Подавайтеся і ми подумаємо, як правильно і зручно для вас організувати роботу з вашим навчальним закладом.

То як, готові запалити драйвом своїх студентів? Заявка тут: https://bit.ly/3oFn8Fd

Контакти

  • contact.mriemotadiemo@irex.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.