bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Безкоштовна менторська програма: нова порція натхнення для менеджерів проєктів

Навіщо тобі менторство?

Щоб отримати цінну інформацію від людей, які мають досвід роботи у сфері проєкт-менеджменту та готові поділитися нею з тобою. 

Менторська програма це:

  • можливість дізнатися реальність професії зсередини та необхідні компетенції в професії;

  • практичні поради стосовно пошуку роботи та побудови кар’єри у проєктному менеджменті;

  • зворотний зв’язок від фахівця/-чині, якщо маєш ідею чи розроблений проєкт і хочеш дізнатися, що покращити;

  • поради книжок, курсів та інших ресурсів, які допоможуть отримати знання в сфері проєктного управління, отримати розуміння загального менеджменту, прокачати багатозадачність, стратегічне мислення та комунікаційні навички;

  • надихаючі історії з досвіду ментора/ки з реалізації їх бізнес-проєктів.

Коли?

2 - 23 грудня

Впродовж цього часу ти зможеш спілкуватись/зустрічатись зі своїм ментором/кою у зручний для вас обох спосіб (онлайн, чи офлайн). 

Щоб взяти участь у програмі - заповнюй заявку на менторській платформі за посиланням https://mentorplace.in.ua/program/programa-upravlinnja-projects/ до 30 листопада, опиши свою мотивацію, а ми оберемо найбільш вмотивованих!

Для кого: молодь 18 - 25 років, яка хоче розвиватися, або вже працює у сфері проєктного менеджменту, але шукає натхнення та новий досвід.  

Менторську програму організовують Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та Міністерства молоді та спорту України. 

Контакти

  • ll@csr-ukraine.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.