bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Жінки на сході України отримають можливості для розвитку власного бізнесу

У рамках проєкту ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” відкрила Сєвєродонецький Центр підтримки жіночого бізнесу, який діє на платформі Громадський майданчик “ХочуБуду” за адресою: вул. Гагаріна, буд. 78-Б. Саме тут проходитимуть онлайн та офлайн-тренінги, інформаційні та мотиваційні заходи, тематичні курси, надаватиметься менторська підтримка та юридичні консультації.
 
Більш детальна інформація та форма реєстрації доступні до 19 листопада 2021 року до 18:00 за посиланням саме ТУТ
 
Навчання почнеться вже незабаром, під час якого учасниці пройдуть 10 тематичних тренінгів протягом двох місяців на теми: започаткування власної справи, бізнес-комунікації, позиціювання товарів/послуг та опанування технік продажу, зокрема через онлайн інструменти та складуть бізнес-план.
Досвідчені бізнес-тренери та юрист надаватимуть випускницям консультації та менторську підтримку для створення власного мікробізнесу.
 
До участі в навчальній програмі запрошуємо жінок від 18 років, які мешкають в Луганській та Донецькій областях та хочуть започаткувати власну справу і стати успішними підприємицями.
 
Участь в проєкті безплатна. Організатори компенсують проживання, харчування і проїзд.
 
Відбір зареєстрованих учасниць відбуватиметься на конкурсних засадах, кількість учасниць обмежена.
Повний курс вакцинації та наявність сертифікату - обов’язкова умова участі в навчальній програмі.
 
Є питання - звертайтесь до координаторки проєкту в Луганській області Олени Дубровіної, тел. +38 (050) 555 78 30.
 
Успішні історії підприємниць–випускниць бізнес-тренінгів першого етапу проєкту УЖФ «Економічні можливості для жінок Східної України» за посиланням ТУТ

Контакти

  • Олена Дубровіна
  • тел. +38 (050) 555 78 30.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.