bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбір учасників на навчальну програму з належного врядування в ОГС

ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» оголошує третій набір організацій громадянського суспільства для участі в унікальній, авторській навчальній програмі «Основи належного врядування в ОГС». Перша така навчальна програма була успішно реалізованана початку 2021 року.

Мета програми– сприяти сталості та самозарадності українських ОГС через розбудову належного врядування, посилення зв’язків з громадами і цільовими аудиторіями та розвиток підзвітності й прозорості. 

Учасники програми матимуть змогу «прокачати» свої організації у таких сферах:

 • система врядування в ОГС, організаційна структура, повноваження керівних і наглядових органів;
 • внутрішній контроль;
 • стратегічне та операційне планування;
 • конфлікт інтересів в організації;
 • основи належного управління фінансами;
 • прозорість та підзвітність в діяльності ОГС.

Зміст навчальної програми є гнучким та враховуватиме конкретні потреби й очікування кожного з відібраних учасників.

Для кого ця програма?

Участь у програмі можуть брати будь-які громадські об’єднання чи благодійні організації з усієї України.

Загалом до участі будуть відібрані 20 ОГС – по одному представнику від кожної організації (керівник або член керівного органу).

Як відбуватиметься навчання?

Програма проходитиме у форматі змішаного навчання (blended learning) та передбачатиме як дистанційну, так і очну взаємодію. Зокрема, відібрані учасники:

 • заповнять анкету самооцінки на відповідність принципам і стандартам належного врядування в ОГС;
 • візьмуть участь у трьох онлайн сесіях;
 • візьмуть участь у дводенному очному тренінгу в Одесі (перша половина грудня 2021);
 • розпочнуть планувати розбудову належного врядування у своїх організаціях.

Участь у навчальній програмі є безкоштовною. Організатори забезпечать учасників необхідними навчально-методичними матеріалами, а також проживанням і харчуванням під час очного тренінгу та відшкодовують витрати на проїзд до Одеси й у зворотному напрямі.

Які документи потрібні?

Для участі в навчальній програмі потрібно подати:

 • ПІБ, посаду в організації та контакти (телефон, email) особи, яка братиме участь у навчанні;
 • мотиваційний лист обсягом не більше 1 сторінки, в якому чітко зазначити, чому участь в навчальній програмі для Вас важлива;
 • короткий опис організації та її діяльності у довільному форматі із посиланнями на вебсайт та сторінки у соціальних мережах;

Як подати заявку?

Заявки на участь у навчальній програмі приймаються до 19 листопада 2021 року(включно)на адресу [email protected]. Заявки, надіслані після вказаного терміну, розглядатися не будуть.

Усім ОГС протягом двох днів буде надіслане підтвердження про отримання заявки.

У разі необхідності отримання додаткової інформації,звертайтеся до В’ячеслава Кіщенказа телефоном +38 (094) 931-25-85 або на електронну адресу: [email protected]

Навчальну програму створено ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.  Зміст програми не обов`язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.