bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар для громсектору «Цінності як вектор розвитку вашої організації»

В межах pro bono лекторію для громсектору від Pro Bono Club Ukraine та Deloitte Ukraine запрошуємо вас на вебінар про важливість цінностей в діяльності організації. Вебінар відбудеться 26-го жовтня о 14:00. Запрошуємо до участі представників громадських організацій та соціальних підприємств.

В програмі:

  • Що таке цінності організації та чому вони важливі?

  • Інструменти формування цінностей.

  • Як «прожити» й втілити цінності в життя організації?

Про спікерку:

Анна Петрів – супервайзерка відділу маркетингу та менеджерка проєкту з впровадження та підтримки цінностей «Делойт» в Україні. Анна очолює крос-функціональну групу спеціалістів за участі топ-менеджменту, що опікується питаннями цінностей та корпоративної культури з 2018 року. За цей час під її керівництвом команда провела ряд внутрішніх досліджень з корпоративної культури, переглянула та запустила процес трансформації та інтеграції цінностей в життя компанії.

Мова вебінару: українська

Лекторій проходитиме у форматі онлайн. Участь безкоштовна для підтверджених учасників.

Ознайомитися з детальною інформацією та зареєструватися можна за посиланням https://probono.org.ua/deloitte-lectures2021 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.