bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Воркшоп «GIRLS ROCKET CHALLENGE

Запрошуємо на безкоштовний онлайн воркшоп «GIRLS ROCKET CHALLENGE
Подія відкрита для всіх, хто цікавиться космосом (вік учасників: від 12 до 24 років). Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/bQiJneJqEa2Z7cgb6
 
ПРО ПОДІЮ:
Дівчата з команди ракетомодельного спорту поділяться досвідом у створенні власної ракети, цікаво розкажуть про аеродинаміку і поділяться секретами розробки бортової електроніки.
Багато сучасних дітей мріє про космос, особливо коли польоти на космічних кораблях для звичайних людей стали реальністю. Але не всі наважуються приступити до такого складного процесу як конструювання ракети! 
 
Noosphere Engineering School прагне популяризувати кодування серед дівчат, поділившись знаннями та навичками у програмуванні бортового комп’ютера ракети!
Тому команда відважних дівчат розповість про особливості початкового етапу розробки власної ракети; ознайомить учасників із сучасними технологіями конструювання ракети.
 
У середовищі «Fusion360» дівчата продемонструють процес створення 3D моделі та поділяться секретами розробки ракети з посиланням на закони аеродинаміки!
Учасники воркшопу дізнаються про датчики та програмне забезпечення, які використовуються в системі контролю польоту ракети та «підводні камені», які виникають під час розробки. Подія буде корисною всім, хто цікавиться космосом, програмуванням, робототехнікою і допоможе зробити космос ближче до кожного!
 
Наші спікери:
Анастасія Мельцова, учениця гімназії № 9 м. Черкаси, учасниця команди Millennium Falcon та змагань Ukraine Rocketry Challenge 2021
Анастасія Самелюк, учениця гімназії № 9 м. Черкаси, учасниця команди Millennium Falcon
 
Час проведення: 21 жовтня 2021 р. 16:00-17:00
Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/bQiJneJqEa2Z7cgb6
 
Подія відбувається у межах ініціативи Meet and Code що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.
SAPUkraine
SAP4Good
TechSoupEurope
gurt.org.ua
 
#meetandcode
#SAP4Good
#CodeWeek
#GURT4Code

Контакти

  • http://t.me/NoosphereEngineering
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.